Ruszyły zapisy na wyjątkową imprezę rodzinną już w czerwcu!

Zapraszamy najmłodszych miłośników dwóch kółek na niezwykłe wydarzenie sportowe – „Dzieci na rowery”, które odbędzie się 12 czerwca na Placu Jagiellońskim w Radomiu. To fantastyczna okazja do nauki zdrowej rywalizacji oraz świetna zabawa na świeżym powietrzu wraz z całą rodziną.

Warto podkreślić, że wydarzenie jest dostosowane do wszystkich dzieci, bez względu na ich umiejętności jazdy na rowerze. Każdy uczestnik wyścigu otrzyma upominek, a na podium staną wszyscy uczestnicy podzielni na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe.

Zapisy trwają już teraz! Dzieci w wieku 3-10 lat, które posiadają sprawny rower oraz kask rowerowy, mogą zgłosić swoje uczestnictwo pod numerem telefonu 504 101 019, drogą mailową na adres radom@dziecinarowery.pl lub na Facebooku – facebook.com/dziecinarowery.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a nagrodą w wyścigu będzie bilet wstępu do parku trampolin #KOCHAMSKAKAC. Poza wyścigami, na najmłodszych miłośników dwóch kółek czekają także inne atrakcje, takie jak miasteczko ruchu drogowego, konkursy na temat zasad poruszania się po drogach oraz pokaz pierwszej pomocy prowadzony w zabawny i skuteczny sposób przez ratownika medycznego. Nie czekaj i zapisz swoje dziecko już teraz na to wyjątkowe wydarzenie!

Proponowane